Sevinç Famıly revısed :)

Sevgili dostlarım İrem & Murat Sevinç ve ikizleri Defne & Müge ile her yıl düzenli olarak yaptığımız fotoğraf çekimlerinde bu sene, geçen sene Karum’daki patenli çekimlerden çok farklı bir konsept düşündüm. Bu sefer stüdyoda daha basit ama hoş bir çekim yaptık. İlk çalışma, bundan tam 3 sene önce çektiğim, yanyana aile fotoğrafına ailenin köpeği “Deco”yu da eklemek olacaktı. Beklentilerimin aksine kendisinin yakışıklı bir portresini almak bizi epey uğraştırdı.

Family1-exfamily1

Bir diğer çalışma ise geçenlerde İmagemaker’da gördüğüm bir fotoğraftan esinlenerek oluşturduğum alttaki picture-in-picture olacaktı. Ortaya yıllarca saklanacak çok hoş bir aile portresi çıktı.

frame2fb

Son olarak Ocak ayında Londra’daki fuarda gördüğüm bir standdaki görsel bana bu çalışma için ilham verdi. Çıkan ifadeleri, şık bir görsel oluşturmak için şeffaf akrilik sandviçlerin arasına alarak, siyah parlak akrilik üzerine yapıştırdım. Sonuç görülmeye değer.

karışık

Every year, my lovely friends İrem & Murat Sevinç and their adorable twins are coming to my studio for their traditional photo session. This year I prepared different concept than past years. Simple but satisfaction guarantee. The first shoot was a modification of their family shot that I was taken 3 years ago. I add “Deco” the dog to the shot in order to achieve more impressive “whole family” look.

Next shot was an inspiration from one of the photos of Imagemaker Magazine. This is a sweet family portrait that you can keep it for a whole lifetime on your wall!

Last shot was inspired form the Conventions Trade show in London last January. I saw a wall art and I decide to present the face impressions in a acrylic sandwich on the shiny black acrylic as a magnificent feeling and it worked.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s