Professional Imagemaker

Herkese selamlar,

Hepinizin bildiği gibi kasım ayında SWPP avrupa turuna ilk kez Türkiye’yi de dahil etti ve John Denton ilk kez İstanbul’da fotoğrafçılarla buluştu. Organizasyonun bizim kısmını organize eden kişi olarak elimden geldiğince konuklarımızın keyifli vakit geçirmeleri için elimden geleni yaptım. Bu olaydan kaldıkları memnuniyeti bizzat bana bildiren SWPP başkanı Phil Jones, Londra’da düzenlenen kongre esnasında bana 2012 yılında düzenlenecek 2 avrupa turuna ülkemizi tekrar dahil ettiklerini söyledi. Programa göre mart sonu İstanbul’da Richard Walton, kasım ayı içerisinde de Ankara’da Damian McGillicuddy, fotoğrafçılarla buluşacak.

Bu ay Imagemaker dergisini posta kutumda görür görmez heyecanla zarfı yırtıp hemen okumaya başladım. Sayfalar ilerledikçe bir anda John Denton’un Türkiye’deki workshop ile ilgili yazısı karşıma çıktı. Bir anda heyecanım onbeşe katlanarak okumaya devam ettim. Modelimiz Tanya Beetham’ın muhteşem fotoğrafları eşliğinde, İstanbul hakkındaki yazıyı okurken içerisinde benimle ilgili bir kaç kısım görünce çok daha mutlu oldum. Başta SWPP ve The Societies olmak üzere bu organizasyonun yapılmasında yardımlarını eksik etmeyen Nikon Türkiye’den Selim Füme’ye, dostum Mehmet Gülcan’a, hem yazısıyla beni onurlandıran hem de verdiği eğitimlerle fotoğrafçılara ilham veren sevgili John Denton’a ve orada bizlerle birlikte olan tüm değerli fotoğrafçılara çok teşekkür etmek istiyorum. Sayenizde yepyeni ve sürerli bir oluşum başlattık, bundan sonra da dünyanın en iyilerini ülkemize getirip seminerler verdirebilmek öncelikli amacım olacak. Bu yıl ülkemizde görmeyi planladığımız kişiler: Yaz başı tekrar John Denton ve Ghionis kardeşler, kasım ayında Damian McGillicuddy. 2013 yılında ise David Beckstead ve Doug Gordon için düğmeye bastım 😀 Hadi bakalım…

Aşağıda Professional Imagemaker dergisinin son sayısından ilgili sayfaları bulabilirsiniz.

Professional Imagemaker” üzerine 2 yorum

  1. merhaba, bu haberi dört gözle bekliyordum ! elinize sağlık 🙂 bu durumda, Richard Walton mart ayında ki semineri için ne zaman başvuru yapabileceğiz ?

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s