Cumhuriyet Gazetesi / Cumhuriyet Newspaper

Herkese selamlar,

Sabah Bauhaus’ta stüdyo için parke almaya çalışırken, sevgili Dilvin Yücebarlas beni cepten arayarak “Git bi Cumhuriyet al” dedi.

Ben de gittim aldım ve içinde Kadir Aydemir’in yazdığı “Twitter Alemi” isimli köşenin alt tarafında benden bahsedildiğini gördüm.

Kendisini tanımasam da Kadir Bey’e teşekkür ederim. Bence de arada bir buraya gözatın ne çıkacağı belli olmayan bir  yer burası 😀

Bir de hemen benim yazımın altında “www.bonbondiyorki.com” diye bir site dikkatimi çekti, hatta twitter’ı açtığımda sitenin kurucusunun beni takip ettiğini gördüm 🙂

Hemen siteye bir göz attım: Site moda ile ilgili bir blog, hoş fotoğraflarla ve yazılarla süslü. Modayı ve sezon trendlerini takip eden herkes için izlemesi keyifli bir kişisel blog. Aklınızda olsun…

Hi everyone,

In the morning, when I was trying to get laminant floor for the studio, my lovely friend Dilvin Yücebarlas called me and said that ” Go and get the newspaper!”

I went and I got it and I saw that a writer Kadir Aydemin mentioned about my web site in his corner “Twitter World”. I wanna thank him for this, although I don’t know him.

I thing this is a surprising site that no one knows what will be the next 😀

In the newspaper a web site name takes my attention “www.bonbondiyorki.com“. When I open my twitter I realized that the owner of this site is also following me.

I looked at that site: This is a fashion involved personal blog with nice photos and writings. If you like fashion and the latest trends on it this is a nice blog to follow.

Cumhuriyet Gazetesi / Cumhuriyet Newspaper” üzerine bir yorum

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s