Tekrar selam…Hi again…

Kısa bir aradan sonra tekrar kaldığım yerden yazılarıma devam ediyorum. Şu an ülkemizin çok gözde tatil mekanlarından birisi olan Kaş’tan sizlere bu satırları yazıyorum.
Bu hafta boyunca her gün buradan sizlere değişik fotoğraflar eşliğinde haberler vereceğim. Özellikle haftasonu Ömer abi ile sizlere taze bir sualtı gösterisi sunma planım var.
İlk haberim biraz üzücü olacak; daha bu sabah Kaş’a gelir gelmez buranın en büyük dalış merkezlerinden BARAKUDA Dalış Merkezi’nin sahibi Hasan Kaptan’ın (Hasan Kırbaş) kızının trafik kazası haberini aldım.Şu an pek çok kişi Fethiye’ye hastaneye ziyarete gitti. Aldığım son haberlere göre durumu iyi, fakat yanındaki arkadaşlarından bazılarının durumu pek de iyi değilmiş. Büyük geçmiş olsun diyorum…
———————————————
After a short break I continue to my blog. I’m writing these words from Kaş, one of the most favorite vacation place in Antalya.
This week I’m gonna plan to write every day some different news with great pictures. This weekend I wanna prepare a fresh underwater image slaytshow with my buddy Ömer Aktürk.
My first news is not so good; I heared the traffic accident news of the daughter of Hasan Captain, who is the owner of BARACUDA Diving Center, as soon as I came here. Many people are gone to the hospital in Fethiye. I heared that she is fine but some of the other people at the same car are not so good. I hope everyone get well soon.

Tekrar selam…Hi again…” üzerine 4 yorum

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s