David Beckstead!?!

Geçen ay süper bir olay yaşadım. Dünyanın en iyi düğün fotoğrafçılarından biri olan amerikalı ünlü fotoğrafçı David Beckstead, yorumumu almak için bana yazmakta olduğu kitabının 30 sayfalık bir bölümünü gönderdi. Fan sayfasında dünyada sadece 10 kişiye gönderdiğini belirten sanatçıya ellerim titreyerek de olsa birşeyler yazdım:)) Bu benim için büyük bir onur oldu.

Ocak ayında Londra’da düzenlenen SWPP seminerlerinde kendisinin eğitimlerine de katılmıştım.

Bugün bana bir teşekkür maili göndermiş, kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır. Maalesef  kendisi, bu yazısının yayınlanmasını istemediği için paylaşamayacağım. Kısaca yazıdan çıkardığım fikir: “İyi bir fotoğrafçı olmak istiyorsan, kuralları yıkacaksın!”

Teşekkürler David.

 

 

Last month there was cool thing happened. David Beckstead, one of the World’s best wedding photographers, sent me an article from his book, which he still continue to write. He asked my opinions about the article and I was sent my ideas with hand shaking:)) That was a high honour for me.

I attended also his seminar for SWPP in London this year in January.

He sent me today an e-mail to thanks, but I thing I’m the one who should be thankfull. I couldn’t share it with you because he don’t want to publish is before the book is ready. As a conclusion I can say for the article: “If you wanna be a good photographer, break the rules!”

Thanks again David.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s